Kindercoach Tamara
Groeningenveldstraat 21
1755 Leerbeek
U kan me contacteren via e-mail. Ik ben telefonisch heel moeilijk bereikbaar.
Een afspraak inplannen kan via onderstaande online agenda
Wanneer u me een mailtje stuurt, probeer ik jou zo snel mogelijk te beantwoorden.
Werken op afspraak
In mijn praktijk werk ik uitsluitend op afspraak. Dat betekent dat je alleen langskomt als je vooraf een moment hebt ingepland, zodat ik elke sessie mijn volle aandacht kan geven.
Afspreken kan eenvoudig via de online agenda of door me rechtstreeks te contacteren.
Boek je afspraak via de online agenda
Waar gaan de sessies door?
Ik werk zowel online via videogesprek als in mijn praktijk in Leerbeek. Je kiest zelf wat het beste aanvoelt voor jou. Laat het gewoon even weten bij je boeking.
Flexibele werkuren
Mijn werkuren zijn flexibel en verschillen van week tot week. De beschikbare momenten zijn altijd up-to-date in de online agenda. Zo kies jij wat past in jouw ritme.
Mag ik vragen om op tijd op de afspraak aanwezig te zijn, dit wil zeggen; niet te vroeg en niet te laat? Zo komen jullie elkaar niet toevallig tegen en blijft ook de discretie gegarandeerd.
Mocht u online een afspraak hebben krijgt u een link toegestuurd waar we elkaar zien.
Het afzeggen van een afspraak kan tot 48 uur voor aanvang van uw afspraak kosteloos. Binnen de 48u zal u de helft van een sessie aangerekend worden. Binnen de 24u en/of ook niet op uw afspraak verschijnen, zal ik genoodzaakt zijn u het volledige bedrag voor de gereserveerde tijd in rekening te brengen. Ik kan dan namelijk geen andere mensen die hulp nodig hebben ontvangen in de door u gereserveerde tijd.
Er is parking voorzien voor bezoekers voor de praktijk, graag ook hiervan gebruik te maken zodat de in en -uitrit van de buren vrij blijven. Alvast met dank hiervoor.